Nieruchomość do adaptacji dla Inwestora

449.000 PL
Wielkopolskie, Obrzycko, ,
Ulubione

Overview

  • Zaktualizowano
  • 15 lipca 2024
  • 1 Garaże

Opis

Unikalna Okazja dla Inwestora: Nieruchomość z Potencjałem w Obrzycku!

Prezentujemy ofertę inwestycyjną dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem w Obrzycku k. Szamotuł. Budynek znajduje się przy głównej drodze, co zapewnia łatwy dostęp i doskonałą widoczność dla przyszłych mieszkańców czy najemców.

Lokalizacja:
Nieruchomość usytuowana jest w Obrzycku przy głównej trasie przejazdowej do Wronek i Szamotuł, zapewniając dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień.

Przeznaczenie:
Powierzchnia całego budynku to ok 230 metrów kwadratowych, częściowo wykończone (1 mieszkanie), reszta nieruchomości do adaptacji. Istnieje możliwość podziału na 3 osobne mieszkania, idealne do wynajmu, co stanowi doskonałą okazję do generowania dochodów pasywnych (według projektu podziału i adaptacji).
Atutem jest bliskość dużych zakładów pracy w pobliskich Wronkach i Szamotułach, co sprawia, że budynek idealnie nadaje się na kwatery pracownicze, zapewniając potencjalnym najemcom dogodny dojazd do miejsca pracy.
Nieruchomość przeznaczona jest pod funkcje mieszkaniowe, ale bez problemu będzie można uzyskać zgodę na lokale usługowe, które można dostosować pod gabinety czy inne usługi.
Dodatkowo, na działce o powierzchni 900 m2 istnieje możliwość stworzenia parkingu dla przyszłych mieszkańców lub najemców.

Dodatkowe Udogodnienia:
Nieruchomość posiada jeden garaż, co stanowi dodatkowy atut dla przyszłych mieszkańców lub możliwość wykorzystania go jako przestrzeni magazynowej.

Cena Ofertowa: 449.000 zł 


Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zrealizować swoje marzenia o udanej inwestycji w nieruchomości!

Sandra Kosmala tel. 533 951 000
licencja pośrednika nr 26844

Ecoproperty
Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji oraz pomoc przy uzyskaniu kredytu finansującego zakup.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Adres: Wielkopolskie, Obrzycko,
Miasto:
Województwo:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps
Identyfikator nieruchomości : 82013
Cena: 449.000 PL
Powierzchnia działki nieruchomoścp : 900.00 m2
Pokoje: 9
Garaże: 1
Dostępne od: 2024-07-04 11:42:57

Contact Me

Call WhatsApp

Compare Listings

Sandra Kosmala