Piękny dom w otulinie lasów i blisko jeziora.

2.700.000 PL
Wielkopolskie, Rogierówko, ,
Ulubione

Overview

  • Zaktualizowano
  • 15 lipca 2024
  • 2 Łazienki
  • 1 Garaże
  • Rok budowy: 2013

Opis

Dom znajduje się w miejscowości Rogierówko graniczy z Poznaniem i Kiekrzem.

Indywidualnie zaprojektowany i zaaranżowany. Dzięki temu zyskujemy funkcjonalny podział pomieszczeń, a zarazem nie tracimy walorów estetycznych. 

Dom zaprojektowany został w ten sposób, że można go podzielić na dwa niezależne mieszkania, każde po ok. 150m2. 

Obecnie taki właśnie podział na dwa mieszkania funkcjonuje ale właściciele mogą na własny koszt przywrócić układ jednego domu (nie wymaga to dużego nakładu pracy ani finansów).

 

Link do spaceru (dół): https://my.matterport.com/show/?m=vxiqoFS8FtK

 

Link do spaceru (góra): https://my.matterport.com/show/?m=2YMY87ccNFj

 

Powierzchnia użytkowa całego domu wynosi 307m2. 
Powierzchnia działki 1483m2. Front 22,5m2.

Odbiór budynku w 2013 r. 

Dom można elastycznie przystosować do indywidualnych potrzeb jednej lub dwóch rodzin. 

Do budowy domu jak i wykończenia użyto materiałów najwyższej jakości.

Dom solidnej konstrukcji wybudowany metodą tradycyjną z cegły ceramicznej porotherm grubości 24cm ocieplony styropianem 10cm. Dach pokryty dachówką betonową uprzednio odeskowaną i ocieplony wełną mineralną o grubości 20cm+5cm. Okna plastikowe wewnątrz koloru białego zewnątrz koloru złoty dąb.

Dom posiada ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego Ariston ACO, zasilający cały dom łącznie z garażem w ciepło oraz w ciepłą wodę użytkową. 

Na poziomie parteru, instalacja ogrzewania podłogowego, posadzka wyłożona gresem szkliwionym.

W salonie znajduje się kominek z płaszczem wodnym umożliwiającym ogrzewanie całego domu. Kuchnia (meble pokryte blatem marmurowym Crema Marfil). Do kuchni przylega spiżarnia. 

Pierwsze piętro całość wyłożona panelami podłogowymi z wyjątkiem łazienki oraz kuchni nr 2. W kuchni, jak i w łazience ogrzewanie podłogowe. Kuchnia na piętrze w całości zabudowana meblami wraz ze sprzętem AGD o łącznej wartości ponad  40 tys. zł.

W roku 2014 zmodernizowano dom. W związku z czym stworzono dwa odrębne mieszkania.

Na piętro wchodzi się po zewnętrznych schodach z modrzewia. 

Większość okien zarówno na parterze oraz na piętrze zaopatrzona w rolety wewnętrzne oraz moskitiery, natomiast okna dachowe w rolety zewnętrzne.

System antywłamaniowy, góra i dół osobno, z możliwością różnicowania wysokości (dotyczy zwierząt).

O tym, że nieruchomość jest nieruchomością luksusową, niech zaświadczy chociażby fakt, że w łazience zamontowana została wanna narożnikowa z hydromasażem firmy Ruben system Rexus Le monde – system wodno-powietrzny z dyszami shiatsu. Sterowanie elektroniczne (sinusoidalne, pulsacyjne z możliwością zmiany natężenia) wyświetlacz temperatury wody i czasu kąpieli, osuszanie, podgrzewane powietrze. Zainstalowana chromoterapia (9 kolorów).

Kolejnym atutem domu jest pięknie zagospodarowany ogród zarówno od frontu jak i z tyłu budynku. Całość terenów zielonych zaopatrzona jest w system automatycznego nawadniania (własna studnia i pojemniki na wodę deszczową). W przedniej części działki znajduje się zarybione oczko wodne wielkości 30m2 z mostkiem drewnianym. Na terenie całego ogrodu poza piękną trawą  (pod trawą specjalna siatka ochronna) znajdują się liczne nasadzenia roślin, krzewów i drzew również nawadniane. Na terenie działki znajdują się trzy miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie wyłożonym łupkiem granitowym oraz 1 miejsce postojowe w dużym garażu wyłożonym płytkami gresowymi szkliwionymi. Częścią składową działki jest również parking przed posesją dla sześciu samochodów wyłożony kostką betonową. 

Dom w środku jak i na zewnątrz nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Całość posesji ogrodzona jest siatką w otulinie plastikowej co zapewnia długą żywotność. Poza frontem, który zabudowany jest przęsłami metalowymi oraz bramą wjazdową dwuskrzydłową z napędem. Dom posiada dwa tarasy. Od frontu (strona zachodnia) o powierzchni ok. 40m2 wyłożony jest łupkiem granitowym. Taras tylni (strona wschodnia) o powierzchni 45m2 nowo wykonany (2019 r.) na podbudowie betonowej wyłożony deską modrzewiową olejowaną w kolorze złoty dąb. W pobliżu wędzarnia oraz studnia o głębokości 10 kręgów.

Lokalizacja: zaledwie 20 km od centrum Poznania zlokalizowany w sąsiedztwie drogi S11 – 2 min. W odległości 400 metrów przystanek komunikacji podmiejskiej. W odległości 1 km przedszkole, szkoła podstawowa. W odległości 3 km następne przedszkole i kolejna szkoła podstawowa oraz liceum. W niedalekiej odległości 1-3 km Lewiatan, Biedronka, Chata Polska, Dino, Żabka, apteki, przychodnie, dworzec kolejowy, żłobki, stacje benzynowe, myjnie samochodowe.

Dojazd samochodem do stacji PKP Kiekrz zajmuje 5 min (3km), z kolei dojazd pociągiem na stacje PKP Dworzec Główny zajmuje 13 min. 

Układ pomieszczeń:

Parter:

salon 

kuchnia z jadalnią

spiżarnia

łazienka

Sypialnia

Garderoba

Piętro:

pokój dzienny

pokój 1

pokój 2

łazienka

jadalnia

kuchnia

pomieszczenie gospodarcze

Poddasze:

sypialnia z garderobą

 

Instalacje:

Prąd, woda, gaz, światłowód Inea, kanalizacja, 

instalacja telewizji NC+ na wszystkich kondygnacjach.

 

Forma własności: odrębna własność.

Cena ofertowa: 2 700 000 zł 

 

Umowa na wyłączność.

Bezpłatnie pomagamy uzyskać najkorzystniejszy kredyt na rynku.

 

Adres: Wielkopolskie, Rogierówko,
Miasto:
Województwo:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps
Identyfikator nieruchomości : 81973
Cena: 2.700.000 PL
Powierzchnia działki nieruchomoścp : 1,483.00 m2
Pokoje: 7
Łazienki: 2
Rok budowy: 2013
Garaże: 1
Dostępne od: 2024-06-12 12:04:02

Contact Me

Call +48 535 245 000 WhatsApp

Compare Listings

Łukasz Bittner