Your search results

Sprzedaż nieruchomości

Codziennie sprzedajemy mieszkania, domy, biura i działki. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości oraz dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, począwszy od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości (home staging, sesja zdjęciowa, wirtualny spacer, filmy) przez prezentacje i negocjacje, przygotowanie dokumentacji do Kancelarii Notarialnej, aż po przekazanie nieruchomości i przepisanie liczników na nowego właściciela. Całym procesem zajmujemy się kompleksowo.

Kompleksowość i efektywność. Skuteczna sprzedaż dobra w dzisiejszych czasach to mieszanka zarówno znajomość rynku, nowoczesnych technologii i kanałów dotarcia do klienta, a także pięknych profesjonalnych zdjęć, współpracy z projektantami wnętrz, psychologii sprzedaży i wyczucia trendów. My to wszystko mamy, a do tego dysponujemy programem, który wspomaga nas przy ustalaniu cen transakcyjnych.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Oferta skierowana do właścicieli nieruchomości, poszukujących profesjonalnego i indywidualnego podejścia.

Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie?

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy usługę home staging, która polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu.

Zobacz, jaką  piękną ofertę nieruchomości możemy dla Ciebie przygotować.

Zaufaj nam! 

Zobacz w jaki sposób możemy przygotwać twoją nieruchomość do sprzedaży! 

Sprawdź nas i zadzwoń
tel: 535 245 000

Compare Listings