Your search results

O nas

EcoProperty sp. z o.o. została założona przez osoby z wieloletnim stażem na rynku nieruchomości i finansów.

Wcześniej przez 10 lat współtworzyliśmy biuro INVENTUM Nieruchomości, które dwukrotnie uznane zostało drugą najlepszą marką w Województwie Wielkopolskim, wg. portalu Otodom.

Każda nieruchomość wiąże się z osobą, jakąś historią, uczuciami. Charakteryzuje nas indywidualne oraz kreatywne podejście do klienta i nieruchomości. Wykorzystujemy wszystkie dostępne środki nowoczesnego dotarcia do klienta, a także najnowsze technologie – oprócz spacerów 3D, profesjonalnych zdjęć, filmów z drona, wykorzystujemy także specjalny program do określenia realnej ceny nieruchomości, pozwalający zoptymalizować wartość transakcyjną nieruchomości. Szanując właścicieli oraz kupujących, dla każdej nieruchomości przygotowujemy indywidualny proces sprzedaży, dzięki czemu jest on skuteczniejszy i efektywniejszy.

Zwiększamy wartość powierzonych nam nieruchomości.

Pomagamy klientom w sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, służymy także pomocą w przypadku nieruchomości zadłużonych lub mających skomplikowaną sytuację prawną. Specjalizujemy się również w przekształcaniu gruntów rolnych oraz w przygotowywaniu gruntów dla deweloperów. Zajmujemy się wszystkimi etapami transakcji.

Kompleksowość i bezpieczeństwo to słowa klucz. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego od początku do końca jesteśmy z klientami. Nasi klienci nie muszą obawiać się, że czegoś zapomną lub nie dopilnują – my o wszystko zadbamy. Bezpieczeństwo klientów i powierzonych nam nieruchomości oraz środków jest dla nas priorytetem.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi, doradcami finansowymi, fotografami, projektantami wnętrz, a także inspektorami budowlanymi. Współpracujemy również z innymi biurami nieruchomości, dlatego powierzone nam oferty będą widoczne również dla każdego pośrednika zainteresowanego zakupem. Jesteśmy zrzeszeni w WSPON, czyli Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Cyklicznie odbywamy szkolenia, aby wciąż podnosić swoją wiedzę dla dobra naszych klientów.

Współpraca z nami, to powierzenie swoich marzeń oraz oczekiwań najlepszym specjalistom w swojej branży.

Największym możliwym dowodem na skuteczność naszych działań jest fakt, że większość naszych klientów, skontaktowała się z nami poprzez polecenia od innych zadowolonych klientów. Bardzo dziękujemy za takie zaufanie – motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy.

Dla naszej firmy ważne są takie wartości jak: uczciwość, obowiązkowość, lojalność, pracowitość i szczerość.

Compare Listings