Your search results

Finansowanie zakupu nieruchomości

Jest to najistotniejszy element procesu transakcji. Na tym etapie dowiesz się jaka jest twoja zdolność kredytowa, czyli na jaką nieruchomość możesz sobie pozwolić oraz poznasz prognozowaną wysokość raty kredytu.

W wielu przypadkach samodzielnie uzyskanie kredytu z banku kosztuje dużo czasu, energii oraz nerwów. Wiąże się to również z ryzykiem otrzymania negatywnej decyzji kredytowej i niekiedy stratą nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasi specjaliści nieodpłatnie i skutecznie, od wielu lat, przeprowadzają procesy uzyskania kredytów. Mając zawsze na względzie dobro i potrzeby klienta, pomagają wybrać najkorzystniejsze oferty z pośród wszystkich ofert dostępnych w bankach komercyjnych.

Nasi specjaliści pomagają również przy ubezpieczeniach nieruchomości czy uzyskaniu finansowania dla firm.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa oraz indywidualne podeście do klienta, zapewnia naszym klientom: 

  • wybranie najkorzystniejszej oferty,
  • brak straty czasu związanej z wyborem oferty,
  • pewność prawidłowo złożonych wniosków do banków,
  • uzyskanie wymaganych środków finansowych na zakup upragnionej nieruchomości.

Weryfikujemy nieruchomość pod kątem jej potencjalnego kredytowania. Należy tutaj zaznaczyć, że nie każdą nieruchomość (nawet w Poznaniu) będzie można skredytować.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Usługa skierowana jest osób prywatnych, które pragną zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy, podczas pozyskiwania środków finansowych na zakup nieruchomości. Pomagamy również inwestorom oraz właścicielom firm uzyskać korzystniejsze finansowanie zarówno na zakup nieruchomości, jak również na inne cele.

Poszukujesz środków finansowych na zakup domu, mieszkania lub lokalu?

Warto zaufać profesjonalistą!

Skontaktuj się z nami! 
tel: 535 245 000

Compare Listings